Neinvazívne ošetrenie bez potreby obdobia na zotavenie

Ošetrenie Ultherapy® je neinvazívny postup, ktorý dodáva do pokožky koncentrovanú energiu zvyšujúcu kolagén už po jedinom ošetrení bez potreby obdobia na zotavenie. Počas ošetrenia pocítite energiu dodávanú do hlbokých vrstiev pokožky. Niektorí pacienti vidia výsledky bezprostredne po ošetrení, ale skutočné výsledky sa objavujú počas 2-3 mesiacov alebo dokonca až o 6 mesiacov, pretože nový kolagén, ktorý pracuje na liftingu a spevnení kože sa tvorí postupne.

ultherapy-consultationKonzultácie pred ošetrením Ultherapy®

Pred začiatkom ošetrenia si naplánujte individuálnu konzultáciu s lekárom, ktorý vám ošetrenie Ultherapy predvedie, aby ste zistili, či ste vhodný kandidát na ošetrenie a rozhodli sa, ktoré oblasti by ste chceli mať ošetrené. Ultherapia je v súčasnosti schválená FDA na ošetrenie spodnej časti tváre, obočia, oblasti pod bradou, na ošetrenie krku a dekoltu.

during-your-treatmentPočas ošetrenia

Po očistení pokožky bude Váš lekár aplikovať ultrazvukový gél a umiestni na povrch pokožky aplikátor. Použije ultrazvukové zobrazovanie na určenie optimálneho umiestnenia energie a potom dodá koncentrovanú ultrazvukovú energiu pod povrch kože. Počas ošetrenia sa energia ukladá do presných hĺbok, čím sa začína proces budovania kolagénu.

Po ošetrení

Vzhľadom na to, že pri ošetrení Ultherapy nedochádza k žiadnemu poškodeniu vrchných vrstiev kože, môžete sa bezprostredne po ukončení ošetrenia vrátiť k bežným aktivitám. U niektorých pacientov sa môžu vyskytnúť mierne opuchy, mravčenie alebo citlivosť na dotyk. Tieto vedľajšie účinky sú miernej a dočasnej povahy a nie je predpoklad, že narušia Vaše bežné činnosti. Rovnako ako pri každom lekárskom zákroku existuje možnosť ďalších zriedkavých (vedľajších) účinkov, ktoré si Váš lekár počas konzultácie s vami prekonzultuje.

before_after_ultherapy_results_full-face3.jpg

Nájdi lekára v tvojom okolí

Nájdi lekára, ktorý pracuje s pravou Ultherapy® za pomoci vyhľadávača lekára.