results-slide-1

Nechirurgický lifting obočia

Ultherapy® je uznaný americkým FDA ako prvý a jediný neinvazívny lifting obočia. Prvé klinické štúdie vykazovali v priemere o 1,7 mm nadvihnutie obočia po jednom ošetrení, s maximálnym liftingom 1,9 mm. Taktiež s európskym certifikátom CE a dostupnosťou vo viac ako 60-tich krajinách po celom svete, Ultherapy ponúka pacientom neoperačnú možnosť liftingu obočia, bez použitia ihiel alebo injekcií, pre otvorenejší a osviežujúci pohľad.

img_template_beforeafter_brow101

Nechirurgický lifting oblasti krku a brady

Ako druhý bol Ultherapy US FDA uznaný nechirurgický lifting pokožky v oblasti krku a pod bradou - a je opäť prvý a jediný prístroj, ktorý je FDA na toto ošetrenie certifikovaný. Taktiež je držiteľom európskeho CE certifikátu na lifting a tvarovanie dolnej časti tváre. Ultherapy je ošetrenie pre ženy i mužov s miernym  až stredne ťažkým uvoľnením kože na krku alebo pod bradou. Ultherapia spevňuje tkanivo v tejto ťažko spracovateľnej oblasti tým, že stimuluje rast nového kolagénu hlboko v koži bez operácie a doby potrebnej na zotavenie. Pleť sa vypne a spevní v priebehu 2-3 mesiacov a jej vzhľad sa môže naďalej zlepšovať až po dobu 6 mesiacov.

img_template_beforeafter_brow102

Zlepšenie vzhľadu vrások na dekolte

Najnovšie ošetrenie Ultherapy, ktoré má byť uznané oboma- US FDA a európskou CE, má zlepšiť vzhľad vrások na dekolte. Zatiaľ čo mnohí pacienti sa rozhodnú ošetriť tvár a krk, aby zmiernili známky starnutia, dekolt je mnohokrát zanedbávaný. Vzhľadom k tomu, že vrásky na dekolte sú ale taktiež príznakom starnutia,, mnohí pacienti sa ho rozhodujú ošetriť spolu s tvárou a krkom. Len jedno ošetrenie ukázalo priaznivé výsledky v klinických štúdiách s výsledkami viditeľnými po 90-dňovej a 180-dňovej kontrole.

img_template_beforeafter_brow103

Nájdi lekára v tvojom okolí

Nájdi lekára, ktorý pracuje s pravou Ultherapy® za pomoci vyhľadávača lekára.