Jediný neinvazívny lifting schválený FDA

Ultherapy® využíva ultrazvukovú energiu overennú časom, na lifting a spevnenie pokožky prirodzene bez operácie, čo vám pomôže dosiahnuť svieži a mladistvý vzhľad Vašej tváre a dekoltu! Bezpečnosť a účinnosť ultrazvuku bola dokázaná prostredníctvom klinických štúdií a viac ako miliónom ošetrení na celom svete. Ultherapia je ošetrenie schválené FDA, určené na lifting pokožky spodnej časti tváre, krku, spevnenie pokožky pod bradou a na lifting obočia, ako aj na zlepšenie vzhľadu vrások na dekolte.Ultherapia získala aj európsku značku CE pre neinvazívne dermatologické ošetrenie,  na lifting hornej a dolnej časti tváre, krku a dekoltu.

Lifting pomocou ultrazvuku

Ultherapia používa presnú ultrazvukovú energiu, ktorá pôsobí v hlbokých vrstvách kože bez narušenia povrchu kože. Po ošetrení sa začína proces obnovy tkaniva, ktorý stimuluje produkciu nového kolagénu a vytvára prirodzený liftingový efekt.

before_after_ultherapy_results_full-face24.jpg

single-treatmentJednoduché ošetrenie.

Počas ošetrenia je pomocou  Ulthera® dodávaná do pokožky ultrazvuková energia. V závislosti od toho, ktorú časť tela chcete mať ošetrenú, postup môže trvať od 30 minút do 2 hodín. Niektorí pacienti vidia okamžitý výsledok, ale mali by ste rátať s tým, že výsledky sa objavia počas 2-3 mesiacov alebo dokonca až 6 mesiacov po ošetrení.

ultrasound-imagingKombinované ultrazvukové zobrazovanie a terapia

Počas ošetrenia Ultherapiou praktizujúci lekár používa ultrazvukové zobrazovanie na identifikáciu optimálnych vrstiev tkaniva na regeneráciu kolagénu. To zaručuje, že ultrazvuková energia sa dodá tam, kde bude pre stimuláciu najvhodnejšia, čo vedie k cielenej tvorbe kolagénu tam, kde je to najviac potrebné.

Nájdi lekára v tvojom okolí

Nájdi lekára, ktorý pracuje s pravou Ultherapy® za pomoci vyhľadávača lekára.