before-and-after-hero

Viac ako milión ošetrených pacientov Ultherapiou

Od mája 2017 sa na základe údajov v súbore údajov spoločnosti Ulthera, Inc, divízie spoločnosti Merz Pharma, uvádza, že na svete bolo Ultherapy ošetrených už viac ako 1 milión pacientov a globálne sa používa viac ako viac ako 3 700 Ulthera® systémov.

Merz varuje pred falšovaním systémov Ulthera® a falošnými ošetreniami Ultherapy®

Merz Pharma Group, materská spoločnosť spoločnosti Ulthera, Inc., vydáva spotrebiteľom varovanie pred možnými nezákonnými propagáciami neinvazívneho ošetrenia Ultherapy® na lifting a spevnenie kože. Spoločnosť Merz identifikovala niekoľko spoločností, ktoré predávali falošné verzie systému Ulthera® a lekári, ktorí si zakúpili falošné zariadenie, falošne propagujú Ultherapy® vo svojich ambulanciách a klinikách. Spoločnosť Merz upozorňuje, že tieto zariadenia nie sú autentické systémy Ulthera® a na druhej strane ponúkané ošetrenia nie sú pravým Ultherapy® ošetrením. Spotrebitelia, ktorí sú ošetrení falošnými zariadeniami, nemusia vidieť výsledky alebo sa môžu u nich vyskytnúť nežiadúce účinky.

 

Systém Ulthera® je prvým a jediným ultrazvukovým zariadením schváleným USA FDA na lifting pokožky v oblasti obočia, na spevnenie a lifting pokožky spodnej časti tváre, pod bradou a na zlepšenie vzhľadu vrások na dekolte. Systém Ulthera® má FDA schválené ultrazvukové zobrazovanie, ktoré pomáha pri správnom vykonaní ošetrenia. Zariadenia "Copycat", ktoré tvrdia, že ponúkajú podobné výsledky, nemajú rovnakú technológiu ani neprešli rokmi podrobných klinických štúdií, ktoré dokazujú jedinečnosť a účinnosť originálneho zariadenia Ulthera® .

 

S viac ako miliónom ošetrení vykonanými na celom svete,s viac ako 50 klinickými štúdiami a viac ako 40 publikovanými odbornými dokumentmi, je Ultherapy® lídrom v nechirurgickom liftingu pokožky. FDA schválená indikácia na lifting pokožky rozlišuje Ultherapy® od všetkých ostatných energetických zariadení dostupných na dnešnom trhu. Mnohí z najrenomovanejších estetických lekárov na svete ponúkajú Ultherapy® a dôveru v jej bezpečnosť a spokojnosť, ktorú poskytujú svojim pacientom.

Ulthera, Inc., ktorú získal Merz Pharma;dopĺňa portfólio Merz Aesthetics, ktoré poskytuje riešenia pre známky starnutia.

Merz je súkromná farmaceutická spoločnosť so sídlom vo Frankfurte nad Mohanom, s pobočkami v rôznych európskych krajinách, USA, Kanade, Mexiku, Brazílii aj v Ázii a Tichomorí. Spoločnosť pôsobí vo výskume, vývoji a distribúcii inovatívnych produktov v oblasti estetickej medicíny a neurologicky indukovaných pohybových porúch.

 

V júli 2014 spoločnosť Merz získala spoločnosť Ulthera, Inc., spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou zdravotníckych pomôcok, sú priekopníkmi estetických a lekárskych aplikácií s využitím svojej terapeutickej ultrazvukovej technológie. Systém Ulthera® je prvé a jediné zariadenie založené na energii, uznané USA FDA na neinvazívny estetický lifting kože. Používa sa na ošetrenie tváre a krku, známeho ako Ultherapy®, ktoré je určené na lifting pokožky okolo obočia, spodnej časti tváre, krku a pod bradou. Systém Ulthera® je tiež určený na použitie na dekolt, aby zlepšil vzhľad vrások.

 

Merz Aesthetics ponúka prispôsobené a harmonizované portfólio produktov pre minimálne invazívne ošetrenia. S kožnými výplňami Radiesse®, Belotero®, botulinum neurotoxínom Bocouture®, ako aj s produktami na starostlivosť o pokožku proti starnutiu značky Neocutis je spoločnosť významným hráčom na globálnom estetickom trhu. Pridanie technológie Ulthera v polovici roka 2014 dopĺňa aktuálne ponuky spoločnosti Merz a rozširuje portfólio estetickej divízie farmaceutickej spoločnosti. Na ošetrenie neurologicky indukovaných pohybových porúch vyvinul Merz Xeomin®, prvý botulinumtoxín A, ktorý neobsahuje komplexotvorné proteíny.